19 Mayıs Coşkusu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Bisiklet Turu organizasyonuna Derneğimiz bünyesinde çocuk, genç, yaşlı ve ailelerden oluşan yaklaşık 150 bisikletli grubu ile katılım sağlayarak büyük bir gurur yaşadık.

19 Mayıs Coşkusu

KOBİDOS Kulüp Başkanımız Tuğberk Atar yerel basına, kentlerin gelişmişlik seviyesini gösteren ve medeniyet ölçeği olarak kabul gören bisiklet kullanımının şehrimizde de artması ve bisiklet kültürünün yaygınlaştırılması için çaba gösterdiklerini söyledi. Bisiklete binmenin yaşının olmadığını belirten Atar, katılımcıları ile bunu herkese gösterdiklerini ifade etti ve tüm Kocaeli halkını bisiklete binmeye davet etti.

Başkan Atar, organizasyonun düzenlenmesini sağlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a, Kocaeli Gençlik ve Spor Birimi Müdürü Fatih Dizdar ile ekibine, Kocaeli Ulaşım Daire Başkanı Ahmet Çelebi ile ekibine, Kandıra’da yaşayan, çocukları ile bisiklete binen, Hepşenler olarak bilinen Barış Şen ve ailesine, Kuzular Firarda olarak bilinen Coşkun Değirmenci’ye, ailesi ve çocuklarını bisikleti üzerinde taşıyarak katılım sağlayan tüm pedal dostlarına teşekkür etti.

Tepkiniz nedir?

like
5
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1